درباره ما

فروشگاه "فناوران البرز" از سال 1389 در اُستان البرز با هدف ارائه تجهیزات شبکه Passive و Active شرکت داتکام (Full، Planet، Leviton، Fitek) در این اُستان با مدیریت آقای مهندس وحید خراشادی زاده افتتاح گردیده و بعد از سال 91 با مدیریت آقای مهندس پویا حق بین می باشد.

 

این فروشگاه در زمینه مشاوره، فروش تجهیزات شبکه، راه اندازی و پشتیبانی پروژه­ های شبکه از ابتدا مشغول به کار بوده و از سال 1392 با شرکت آتیه پرداز معین (MATA) آغاز به همکاری نموده است.

گواهی ثبت علامت تجاری

از سال 1393 نیز برند Tenda را به عنوان برند اکتیو وارد حوزه فروش نموده و همکاری با شرکت شبکه البرز در زمینه فروش محصولات K-net و K-NET PLUS را شروع نموده است.

 

از سال 1394 تنها عاملیت فروش ترانک البرز در این اُستان گردیده است و از سال 95 تجهیزات رادیویی میکروتیک (Mikrotik) به سبد محصولات این واحد بازرگانی اضافه گردید.

 

هم اکنون با شروع سال 1396 جهت سهولت ارتباط مشتریان شعبه مجازی به آدرس www.AlborzLand.com و www.AlborzLand.ir افتتاح گردیده است.

 

 

 

هدف گذاری و اُمید ما در آینده نه چندان دور، با یاری شما عزیزان بتوانیم در تأمین و تجهیز حداکثری اجناس مورد نیاز شبکه­ های کامپیوتری خانگی و اداری در سطح اُستان البرز و همجوار بی ­نیاز از پایتخت بشویم.